7.baneris.pastoliai  siluma.com

Разработка платного шаблона Joomla

Termonuotrauka ir statybų vadovo konsultacija

Šiame skyriuje susipažinkite su statybinio defekto arba broko vaizdais. Atlikus termovizinius tyrimus, kurių pagalba visi defektai arba brokas matomi termonuotraukoje,  dažnai nebūnat specialistui, sunku suprasti ką reikia daryti toliau. Mūsų įmonės darbuotojai padės parinkti sprendimus taisant atsiradusias problemas. Termonuotraukos yra geras būdas statybų eigos pabaigoje patikrinti darbo kokybę, argumentuota pozicija ginčuose.  Statybų vadovo konsultacija padės išvengti galvos skausmo ir sutaupys laiką, kuomet reikės imtis ryžtingų veiksmų prieš besiskverbiantį šaltuką. Kreipkitės į mus telefonu +37067090009 arba rašykite elektroninius laiškus adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kiti termonuotraukos pateikimo būdai :

 

• Termonuotraukos-paprastai ,

• Termonuotraukos ir techninė informacija ,

• Termonuotraukos ir pastatų energetinis sertifikavimas ,

 

 Termonuotrauka  Problema  Sprendimas
statybu.brokas1
 Tikriausiai šilumos nuostoliai atsirado dėl kreivos lango rėmo konstrukcijos, arba dėl neteisingo lango montavimo, kreivas lango rėmas leidžia šaltį.
 Lango tarpinių keitimas ir reguliavimas langui nepadės, reikia keisti lango rėmą.
statybu.brokas2 Montavimo putos nebuvo apsaugotos nuo aktyvių saulės spindulių, todėl joms suirus atsirado šilumos nuostoliai.  Reikėtų naujai purkšti lango  montavimo putas  ir jas  apsaugoti nuo saulės spindulių.
statybu.brokas3
 Šilumos praradimai atsiradę dėl blogo stogo ir nešančios konstrukcijos sandarinimo, blogai apšiltintas fasadas. Patiriami šilumos nuostoliai.
  Reikėtų pakartotinai atlikti fasadinės sienos apšiltinimo darbus, atlikti stogo jungiamųjų dalių remonto darbus.
statybu.brokas4  
Šilumos nuostoliai atsiradę dėl prasto rėmo ir lango tarpinių prigludimo, blogai sureguliuotas langas.
 Reikalingas lango tarpinių keitimas, lango reguliavimas.
statybu.brokas5  Šilumos nuostoliai dėl nesandaraus stogo.  Reikėtų atlikti stogo viršutinės stogo dalies išrinkimą, patikrinti šiltinimo medžiagas, rastus defektus  taisyti. Jei viskas gerai - trūksta šiltinamosios medžiagos.
statybu.brokas6  Šalčio patekimas į patalpas per apatinę palangės dalį. Remontas iš vidaus šiuo atveju nerekomenduojamas. Siūlytume atlikti remonto darbus iš išorės apšiltinant su montažinėm putom palangės problemines vietas.
statybu.brokas7  
Atsiradęs sienos prašalimas prie lauko durų langokraščio.
 
Siūlytinas remontas iš lauko pusės šiltinant langokraštį. Namo fasadas iš dekoratyvinio tinko, todėl jis numušamas, atliekami remonto darbai ir vėl yra uždedamas dekoratyvinis tinkas.
 

  Klaidas daro visi, tik klausimas kaip jas ištaisyti !

Sertifikavimas

 

pastatu.sertifikavimas

Rekomenduojame

Hostingas Serveriai.lt